Adrasan’da Suluadaya tekne turu yaparak keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Öğle yemeği ve ikramları da dahil sadece günlük kişi başı çocuklar için 50TL’den başlayan uygun bir fiyatla birbirinden güzel koyların gezildiği bu tekne turunu kaçırma

Tekneler Adrasan sahillerindeki koylarda dolaştırıp bazı koylarda demirleyerek yüzme molaları veriyorlar.

2- Suluada turu ;Bu turda üstünde şifalı olduğu düşünülen tatlısu kaynağı bulunan ve bembeyaz kumsalı turkuaz rengi denizi ile sizi kendine hayran bırakacak üstünde düğün bile yapılmış bir ada. Bu turda Adrasan deniz feneri, Hacivat-Karagöz kayaları, Amerikan koyu ekstra göreceğiniz ve yüzebileceğiniz yer arasında.

Suluadaya yaklaşırken dikkat edin ! adanın silueti denizde yatan bir adamın sudan sadece başını çıkarmış haline benziyor 😉

Öğlen saatlerinde yemek molasında balık makarna salata dolma gibi ikramlarımız var.

93 kişilik olan ENGİN-3 isimli tur teknemiz ile günü birlik tekne turlarına katılabilirsiniz.

* Gezi teknemiz en fazla 93 kişilik olduğu için, kendinizi özel tura çıkmış gibi rahat hissedeceksiniz. Mutlaka tekne dolacak diye beklemiyoruz minimum 20 kişi olduğunda yolculuğa çıkmaktayız.

* Gezi turlarımız her gün sabah 10:30 gibi başlar akşam 18:00 da Adrasan’a dönmüş oluruz.

TUR FİYATLARI :

Tur ücreti kişi başı ücretimiz çocuklar için 50 TL’den başlayan fiyatlarla

Öğle yemeğin de Balık (Levrek veya Çupra) yanında makarna ve güzel bir salatada var.

* 6 yaş altı çocuklardan sadece yemek parası alınacaktır.

*Tur fiyatımıza öğle yemeği, meyve ve çay ikramlarımız dahildir.

*Bunların haricindeki Alkollü ve Alkolsüz içecekler fiyata dahil değildir.

29 thoughts on “Adrasan Suluada tekne turu

 1. Merhaba Antalya merkezden tur teknenize nasıl ulaşım yapabiliriz? Yaz için merkezde otel ayırttık ondan soruyorum.

  1. Merhaba Elif hanım , Antalya’dan direk olarak Adrasan’a tur servisleri mevcuttur. 0532 3328476 tarafıma ulaşırsanız şayet daha detaylı bilgi veririm. Saygılarımla Engin kaptan.

  1. Merhaba , Adrasan sahili dışında tura katılım maalesef yok.
   Detaylı bilgi için 05323328476’yı aramanızı rica edeceğim…

 2. 23.07.2017 tarihinde tekne turuna katılmak istiyorum iki kişi birde 3,5 yaşında bir çocuk ile. İzmit’ten yola çıkıp sabah orda olacağımız için teknenin nerden kalkacağı bilgisinide verirseniz mutlu olurum.

  1. Alper bey merhaba , Adrasan sahilinden çıkış yapmaktayız. Detaylı bilgi ve rezarvasyon için Engin Kaptan 0532 3328476 arayınız.

 3. İlk kez geldiğim adrasanı çok beğendim. Suluada turu için Engin Kaptan teknesini tercih ettim ve bizlere harika bir gün yaşattılar. Kaptanımız eşi ve şirin minik kızlarıyla bizleri çok iyi ağırladılar. Tam aile ortamı ve güzel insanlar. Yemekler ve ikramlar lezzetliydi çevreme de tavsiye edeceğim çok teşekkürler.

  1. Merhaba Mehmet bey, Olympos’tan maalesef turumuz mevcut değil sezon başladıktan sonra günlük konaklama yaptığınız adresten alım yapabilir yada kendi aracınız ile Adrasan sahiline gelmeniz gerekmektedir. Görüşmek üzere

  1. Merhaba İlke hanım 2019 sezonu için 100 kişilik tekne yaptırdığımız için turlarımız Haziran ayında başlayacaktır. Detaylı bilgi için 05323328476’dan bilgi alabilirsiniz. Görüşmek üzere…

 4. Engin kaptan Temmuz 26 veya 2$ si için 4 kişilik özel tekne turu için bir fiyat almak istiyorum. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*