Adrasan Akseki Koyu Tur

Adrasan Sazak Koyu
19 Ocak 2021
Adrasan Turizm
19 Ocak 2021

Adrasan Akseki Koyu Tur

ENGİN KAPTAN İLE TEKNE TURU FOTOĞRAFLARI

Engin-kaptan-anaresim1
Engin-kaptan-anaresim2
Engin-kaptan-anaresim3
Engin-kaptan-anaresim4

ENGİN KAPTAN İLE BALIK TURU

Engin-kaptan-anaresim5
Engin-kaptan-anaresim6
Engin-kaptan-anaresim7
Engin-kaptan-anaresim8

Engin Kaptan

Adrasan Tekne Turları Adrasan’da tekne turu yaparak keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Günlük kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatlarla birbirinden güzel koyların gezildiği tekne turlarına katılabiliyorsunuz. Adrasanın en eğlenceli aktivitelerinden biri tekne turudur.

Adrasan Hakkında

Türkiye toprakları tam bir cennet ülkedir. Özellikle üç tarafının denizlerle çevrili olması, orta kuşakta yer alması, dört mevsimin belirgin olarak yaşanması ülkenin her tarafının farklı özelliklere sahip olması bu cennet vatanı güzelliğini herkese göstermektedir. Ülkemizin güney kıyıları ise özellikle yaz aylarında çok yüksek miktarda yerli ve yabancı turist ağırlar. Ülkemizin en önemli güney bölgelerinden bir tanesi ise Adrasan’dır. Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Adrasan görenleri hayran bırakacak kadar güzel bir denize, sahile sahiptir. Doğa ile iç içe olmasıyla muhteşem bir bölgedir.

Adrasan Suluada

Suluada‘ya Türkiye’nin Maldivleri denilmektedir. Tatlı su kaynakları dolayısıyla, tarih boyunca denizcilerin uğrak noktası olmuştur. Çevresi su altı mağaralarıyla dolu olup, akvaryum güzelliğindedir. Suluada’nın en güzel taraflarından birisi de iki tane harika kumsalı olmasıdır. Bu kumsallar tropikal ada kumsalları gibi bembeyaz kumları olan ve harika turkuaz renkte denizi olan sahillerdir.

Tur Hakkında

Siz değerli misafirlerimizi Adrasan sahilinde beklemekte olan teknemize saat 10:00 ile 10:30 arasında misafir ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizin belirlediği rotaya göre sizleri koylarımıza kadar müzik eşliğinde bir yolculuğa davet ediyoruz. Siz değerli misafirlerimiz adanın keyfini çıkarırken, biz bu esnada denizin bizlere ikramı olan balıklarımızın ve mevsim sebzeleriyle hazırladığımız salatamızın yanında sizlere soslu makarna ile güzel bir öğle yemeği yeme fırsatı sunuyoruz. Yemeğimizin ardından bir başka koya doğru hareket ederken yine teknemizi bağlayıp, sizlere günün yorgunluğunu atmanızı sağlayacak çay ve meyve ikramı yapmaktayız. Dönüş saatimiz ise 17:00’dır.