Changa Bungalov Otel

Papirus Hotel
3 Kasım 2020
Ön otel
3 Kasım 2020

Changa Bungalov Otel

14 standart oda, 4 aile odası, 6 ahşap bungalov ve 1 suitten oluşan; toplam 25 oda 75 yatak kapasi ile Antalya‘nın denizin ormanla buluştuğu en güzel koylarından biri olan Adrasan‘da hizmet vermektedir.

Otelimiz 2 bölüme bölünmüş olup; birinci bölüm ahşap bungalovlarında bulunduğu denize sıfır bölüm, İkinci bölüm ise 50 metre arkadaki otel bölüm olarak oluşturulmuştur. Bütün odalarımızda klima, duş, wc, saç kurutma makinesi, balkon ve 24 saat sıcak su standartlarımız dahilindedir. Restaurantımızda wireless, bazı odalarımızda uydu ve TV yayını da hizmetlerimiz arasındadır. Ayrıca otopark konuklarımızın ücretsiz kullanımına sunulmuştur.

Adrasan’da tatil sürenizde gerçekleştireceğiniz tüm aktiviteler yine otel personelimiz tarafından sizlere sağlanacaktır. Birçok aktiviteyi aynı anda yapabileceğiniz Adrasan’da, gerçekleştirebileceğiniz aktiviteleri “Aktivitelerimiz” bölümünden inceleyebilirsiniz.

Adrasan Koyu’na bakan ve aile tarafından işletilen bu otel, Akdeniz kıyısında bir kumsalın hemen yanında yer almaktadır. Özel verandalı ve klimalı ahşap bungalovlarla hizmet veren otelin ortak alanlarında ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Changa Hotel’in restoranı, panoramik Toros Dağları ve deniz manzaralı açık terasa sahiptir. Konuklar ızgara sebzelerin, taze deniz ürünlerinin ve bitki çaylarının keyfini çıkarabilir.

Sade ahşap mobilyalarla döşenmiş olan bungalovlarda komodin ve duşlu özel banyo mevcuttur.

Changa Hotel, Antalya’ya 90 km uzaklıktadır. Resepsiyonu günün 24 saati açık olan otel, bagaj muhafazası sunmaktadır. Civarda yapılabilecek dinlence ve spor aktiviteleri arasında tekne turları, doğa yürüyüşü ve kuş gözlemciliği yer alır.

07370 Adrasan -Antalya
Telefon:(0242) 883 1249