Kaptan Ali bungalov otel

Likya Adrasan Otel
3 Kasım 2020
Sinemis otel
3 Kasım 2020

Kaptan Ali bungalov otel

KAPTAN ALİ BUNGALOV OTEL

Antalya Adrasan’ da mükemmel bir tatil yapmak istiyorsanız, Kaptan Ali Bungalow Hotel sizleri misafir etmeye hazır.

Doğa güzellikleri ile meşhur Adrasan Koyu’nda yer alan bu bungalov evlerden oluşan otelimiz, doğrudan Akdeniz’e bakan, plaja nazır bir konumda hizmet vermektedir. Bahçesinden çıkınca plaja direk ulaşacağınız tesisimiz, yemyeşil bir bahçe ile çevrili klimalı bungalovlara ev sahipliği yapmaktadır.

Kaptan Ali Bungalov Hotel’in ahşap bungalovları, kumlu plaja sadece birkaç adım mesafededir. Her bungalovun kendi verandası vardır.

Kaptan Ali’nin restoranında Türk mutfağından yemekler servis edilmektedir. Yemeklerinizin tadını huzur dolu bahçede çıkarabilirsiniz.

Ayrıca balık tutabilir ve akşam yemeğinde taze balıkların tadına varabilirsiniz. Otel sahibi Kaptan Ali profesyonel balıkçı olduğu için mevsimine göre harika lezzette taze balık yeme şansınız çok yüksek. Balık olurda yanında içkisi olmaz mı barda gün boyu içki serviside yapılmaktadır.

Dönemine göre talep üzerine doğa yürüyüşü, tekne ve balıkçılık turlarıda düzenlenmektedir. Otelimize ait 12 kişilik teknemizi kiralayarak Adrasan tatilinizde unutulmaz güzel günler yaşayabilirsiniz. Size özel tekne turları ile Adrasan çevresindeki koyları ve adaları gezebilir ya da arkadaşlarınızla birlikte balık avı turlarına çıkabilirsiniz.

Nakit ve kredi kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz. Tesis Yaz/Kış sezonu boyunca hizmet vermektedir. Kış sezonunda önceden rezervasyon yapacak grupları ağırlamaktan keyif duyarız.

Otelimiz Antalya şehir merkezi 95 km uzaklıktadır. Antalya Havalimanı ise 105 km mesafede yer almaktadır. Otelimize nasıl gelebileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

KAPTAN ALİ BUNGALOV OTEL
Çok ucuz oda fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen bizi arayınız
Tel : 0242-883 10 58
Adrasan Mahallesi, Deniz Mahallesi Sahil Caddesi No:186
Adrasan – Kumluca – Antalya – Türkiye info@kaptanali.com